Ünye Öğretmenevi
ÜNYE ÖĞRETMENEVİNE HOŞ GELDİNİZ

Rezervasyon 1. Adım

1.ADIM

ONLINE REZERVASYON

Kredi Kartı veya EFT/Havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

* Kamu fiyatından üyelerin kendisi, eşi, çocukları, anne ve babası yararlanmaktadır. Kamu fiyatından yaralanılabilmesi için;
1-) Üye çocuklarının 18 yaş altı olması, 18 yaş üstü ise öğrenciliğinin devam etmesi gerekmektedir.
2-) Kamu personelinin anne, baba, eşi ya da çocukları, kamu personeli ile birlikte aynı anda konaklamayacaksa; yakınlarının kamu personeli olduğunu ispatlayacak kimlik kartının aslının ve kamu personeli üyenin yakını olduklarını gösterir belgeleri girişte ibraz etmeleri gerekmektedir. (Fotokopi, resim vb. kabul edilememektedir.)

* 0-3 yaş ücretsiz, 3-6 yaş 200 lira, 6 yaş ve üzeri yaşlar yetişkin olarak fiyatlandırılmaktadır.

* Oda girişleri saat 14:00, çıkışlar ise 10:00 ' dır.

* Öğretmen fiyatından resmi okul ve kurumlarda kadrolu, sözleşmeli ve ücretli öğretmenler ile MEB denetimindeki özel okullarda görev yapan bütün öğretmenler ve öğretmen emeklileri faydalanabilmektedir. Öğretmen dışındaki diğer MEB çalışanları bu kapsam dışındadır.

* Öğretmen ailelerinin (anne, baba, eş ve çocukları) öğretmen fiyatından faydalanabilmesi için öğretmen ile birlikte konaklama yapması (eş zamanlı) gerekmektedir. Aksi durumda kamu fiyatı üzerinden değerlendirme yapılacaktır.

* Öğretmen fiyatlarına kamu fiyatı üzerinden %50 (500/2=250TL) indirim uygulanmış ve kahvaltı dahil fiyat 350 TL olarak belirlenmiştir.

Giriş / Çıkış tarihini seçtiğinizde otelimizde müsait olan odalar listelenecektir.

KİŞİ SAYISI